Alcatel One Touch 7024, One Touch 7024W, One Touch Fierce akku 1800mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch 7024, One Touch 7024W, One Touch Fierce akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-OT702SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch 7024
One Touch 7024W
One Touch Fierce
One Touch Idol
One Touch Snap
One Touch Snap Dual
OT-6030
OT-6030D
OT-6030X
OT-7024
OT-7024N
OT-7024W
OT-7025
OT-7025D
One Touch 7024W
One Touch Fierce
One Touch Idol
One Touch Snap
One Touch Snap Dual
OT-6030
OT-6030D
OT-6030X
OT-7024
OT-7024N
OT-7024W
OT-7025
OT-7025D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAC1800008C2
TLp018B1
TLp018B2
TLp018B4
TLp018B1
TLp018B2
TLp018B4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT702SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083047 |
| Korvaa | TLp018B2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 56.53 x 56.60 x 4.21mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |