Alcatel One Touch 5035 / 997 puhelimen akku 1950 mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch 5035 / 997 puhelimen akku 1950 mAh
In stock
- SKU
- CS-OT997XL
15,95 €
5,00 €
Alcatel yhteensopiva langattoman DECT puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Alcatelmalleihin:
One Touch 5035
One Touch 5035D
One Touch 997
One Touch 997D
One Touch Pop C5
One Touch 5035D
One Touch 997
One Touch 997D
One Touch Pop C5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
CAB32E0000C1
CAB32E0000C2
CAB32E0002C1
TLiB32E
TLiB5AF
CAB32E0000C2
CAB32E0002C1
TLiB32E
TLiB5AF
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-OT997XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072461 |
| Korvaa | CAB32E0000C1, CAB32E0000C2, CAB32E0002C1, TLiB32E, TLiB5AF |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 57.10 x 50.98 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |