Alcatel One Touch 4 .50 / Pixi 4 5 puhelimen akku 1950 mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch 4 .50 / Pixi 4 5 puhelimen akku 1950 mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP405XL
16,95 €
Alcatel yhteensopiva langattoman DECT puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Alcatelmalleihin:
One Touch 4 5.0
One Touch Pixi 4 (5)
One Touch Pixi 4 5
OT-5045
OT-5045A
OT-5045D
OT-5045J
OT-5045T
One Touch Pixi 4 (5)
One Touch Pixi 4 5
OT-5045
OT-5045A
OT-5045D
OT-5045J
OT-5045T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
TLI020F7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-OTP405XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131731 |
| Korvaa | TLI020F7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 7.41Wh |
| Mitat | 70.76 x 51.22 x 4.45mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |