Alcatel omnitouch 8118 / Avaya 3725 / Siemens OpenStage WL3 Langattoman puhelimen akku
calcActive())">
Alcatel omnitouch 8118 / Avaya 3725 / Siemens OpenStage WL3 Langattoman puhelimen akku
In stock
- SKU
- CS-AYDH4CL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel langattomien puhelinten kanssa:
omnitouch 8118
omnitouch 8128
omnitouch 8128
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Siemens langattomien puhelinten kanssa:
OpenStage WL3
CUC325
CUC325
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Avaya langattomien puhelinten kanssa:
3725
3725 DECT
DH4
WH1
DECT 3725
3725 DECT
DH4
WH1
DECT 3725
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel langattomien puhelinten alkuperäisakut:
3BN78404AA
0480468
WH1-EABA/1A1
0480468
WH1-EABA/1A1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Siemens langattomien puhelinten alkuperäisakut:
L30250-F600-C325
S30122-X8008-X38
S30122-X8008-X38
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Avaya langattomien puhelinten alkuperäisakut:
660190/R1A
0486515
660190/R2B
0486515
660190/R2B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AYDH4CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041405 |
| Mitat | 72.80 x 45.30 x 10.00mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |