Alcatel omnitouch 8118 akku 900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kotipuhelimen kanssa:
Alcatel:
omnitouch 8118omnitouch 8128
Ascom:
9d62D62
D62 DECT
DH4-ACAB
i62
i62 Messenger
i62 Protector
i62 Talker
Avaya:
37203720 DECT
3725
3725 DECT
DECT 3720
DECT 3725
DECT 3730
DECT 3735
DH4
WH1
Innovaphone:
IP62IP63
Siemens:
CUC325OpenStage WL3
Unify:
OpenStage WL3)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kotipuhelimen alkuperäisakut:
Alcatel:
04804683BN78404AA
WH1-EABA/1A1
Ascom:
5530000102660190
660190/R2B
660217
Avaya:
0486515660190/R1A
660190/R2B
Innovaphone:
Siemens:
L30250-F600-C325S30122-X8008-X38
Unify:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-AYDH5CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144755 |
| Korvaa | 0486515 / 660190/R1A / 660190/R2B |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 72.88 x 45.35 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |