Alcatel mokkuloiden EE120 yhteensopiva akku 4300mAh
calcActive())">
Alcatel mokkuloiden EE120 yhteensopiva akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-OTE120SL
22,95 €
Alcatel mokkuloiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EE120
Korvattavat Alcatel mokkuloiden alkuperäisakut
TLi043C7
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel mokkuloiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-OTE120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166191 |
| Korvaa | TLi043C7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 16.34Wh |
| Mitat | 56.72 x 52.56 x 11.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |