Alcatel Mobile Reflexes 200 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Alcatel Mobile Reflexes 200 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-ALM200CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel langattomien puhelinten kanssa:
Mobile Reflexes 200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel langattomien puhelinten alkuperäisakut:
3BN67137AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ALM200CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082705 |
| Mitat | 58.90 x 45.70 x 14.35mm |
| Korvaa | 3BN67137AA |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |