Alcatel Mobile 100 Reflexes, OmniPCX Enterprise, OmniPCX Office Langaton puheline Akku
calcActive())">
Alcatel Mobile 100 Reflexes, OmniPCX Enterprise, OmniPCX Office Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-ALM100CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel langattomien puhelinten kanssa:
Mobile 100 Reflexes
OmniPCX Enterprise
OmniPCX Office
OmniPCX Enterprise
OmniPCX Office
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel langattomien puhelinten alkuperäisakut:
3BN66305AAAA000904
3BN66305AAAA041030
3BN67138AA
3BN66305AAAA041030
3BN67138AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ALM100CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026754 |
| Mitat | 51.09 x 36.94 x 11.11mm |
| Korvaa | 3BN78319 / 3BN66305AAAA041030 / 3BN66305AAAA000904 / ALCH-011644AC |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |