Alcatel Mobile 100 Reflexes Langaton puheline Akku
calcActive())">
Alcatel Mobile 100 Reflexes Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-ALM110CL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel langattomien puhelinten kanssa:
Mobile 100 Reflexes
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel langattomien puhelinten alkuperäisakut:
3BN66089 AAAC
3BN66090 AAAC
3BN66090 AAAC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ALM110CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031567 |
| Mitat | 58.90 x 45.70 x 14.35mm |
| Korvaa | 3BN66090 AAAC / 3BN66089 AAAC |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.8Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |