Alcatel M811, M812, M812C akku 3100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
M811
M812
M812C
One Touch Hero 2
One Touch M812
One Touch M812C
OT-8030
OT-8030B
OT-8030Y
M812
M812C
One Touch Hero 2
One Touch M812
One Touch M812C
OT-8030
OT-8030B
OT-8030Y
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLP031C1
TLp031C2
TLp031C2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT803SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097167 |
| Korvaa | TLp031C2 / TLP031C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 11.78Wh |
| Mitat | 84.21 x 56.74 x 4.17mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |