Alcatel IPTouch 600, Mobile IPTouch 600 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Alcatel IPTouch 600, Mobile IPTouch 600 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-BPX100CL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel langattomien puhelinten kanssa:
IPTouch 600
Mobile IPTouch 600
Mobile IPTouch 600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel langattomien puhelinten alkuperäisakut:
38BN78108AAXX00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPX100CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033097 |
| Mitat | 58.12 x 45.30 x 15.60mm |
| Korvaa | 38BN78108AAXX00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 3.96Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |