Alcatel IDOL 2 Mini, Idol Mini, Idol Mini Dual Sim akku 1700mAh
calcActive())">
Alcatel IDOL 2 Mini, Idol Mini, Idol Mini Dual Sim akku 1700mAh
In stock
- SKU
- CS-OT601SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
IDOL 2 Mini
Idol Mini
Idol Mini Dual Sim
One Touch Fire E
One Touch Idol 2 mini
One Touch Idol Mini
One Touch Idol Mini Daul
One Touch Idol Mini Dual
OT-0616D
OT-6012
OT-6012A
OT-6012D
OT-6012E
OT-6012W
OT-6012X
OT-6015
OT-6015A
OT-6015X
OT-6016
OT-6016D
OT-6016X
S530T
Idol Mini
Idol Mini Dual Sim
One Touch Fire E
One Touch Idol 2 mini
One Touch Idol Mini
One Touch Idol Mini Daul
One Touch Idol Mini Dual
OT-0616D
OT-6012
OT-6012A
OT-6012D
OT-6012E
OT-6012W
OT-6012X
OT-6015
OT-6015A
OT-6015X
OT-6016
OT-6016D
OT-6016X
S530T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAC1700001C
TLP017A1
TLP017A2
TLP017A1
TLP017A2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT601SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087694 |
| Korvaa | TLP017A2 / TLP017A1 / CAC1700001C |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.46Wh |
| Mitat | 57.08 x 53.83 x 3.83mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |