Alcatel GYARI, One Touch 108, One Touch 109 akku 600mAh
calcActive())">
Alcatel GYARI, One Touch 108, One Touch 109 akku 600mAh
In stock
- SKU
- CS-OT505SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
GYARI
One Touch 108
One Touch 109
One Touch 208
One Touch 209
One Touch 213
One Touch 223
One Touch 228
One Touch -292
One Touch 303
One Touch 303A
One Touch 320
One Touch 360
One Touch 361
One Touch 363
One Touch 505
One Touch 708
One Touch 708 Mini
One Touch 708A
One Touch Mini
OT-108 208
OT-109
OT-208
OT-209
OT-213
OT-223
OT-228
OT-280
OT-292
OT-303A
OT-320
OT-361
OT-363
OT-505
OT-708
OT-708A
One Touch 108
One Touch 109
One Touch 208
One Touch 209
One Touch 213
One Touch 223
One Touch 228
One Touch -292
One Touch 303
One Touch 303A
One Touch 320
One Touch 360
One Touch 361
One Touch 363
One Touch 505
One Touch 708
One Touch 708 Mini
One Touch 708A
One Touch Mini
OT-108 208
OT-109
OT-208
OT-209
OT-213
OT-223
OT-228
OT-280
OT-292
OT-303A
OT-320
OT-361
OT-363
OT-505
OT-708
OT-708A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
B-U9X
CAB20G0000C1
CAB3010010C1
CAB30B4000C1
CAB30M0000C1
CAB20G0000C1
CAB3010010C1
CAB30B4000C1
CAB30M0000C1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT505SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128043041 |
| Korvaa | CAB3010010C1 / CAB30B4000C1 / CAB20G0000C1 / CAB30M0000C1 / B-U9X |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 46.60 x 33.90 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |