Alcatel Elle No3, One Touch C825, One Touch C835 akku 550mAh/2.0Wh
calcActive())">
Alcatel Elle No3, One Touch C825, One Touch C835 akku 550mAh/2.0Wh
In stock
- SKU
- CS-OTC825SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
Elle No3
One Touch C825
One Touch C835
OT-C825
OT-C835
One Touch C825
One Touch C835
OT-C825
OT-C835
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
3DSO9909AAAM
B-K7
T5000554AAAA
B-K7
T5000554AAAA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTC825SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055785 |
| Korvaa | T5000554AAAA / 3DSO9909AAAM / B-K7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 44.20 x 38.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |