Alcatel älypuhelinten OT-5007S yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Alcatel älypuhelinten OT-5007S yhteensopiva akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-OTR507SL
23,95 €
Alcatel älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
OT-5007S
Korvattavat Alcatel älypuhelinten alkuperäisakut
TLP034G1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-OTR507SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175162 |
| Korvaa | TLP034G1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 79.50 x 59.00 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |