Alcatel älypuhelinten 5011A / A3 Plus yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Alcatel älypuhelinten 5011A / A3 Plus yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP501SL
19,95 €
Alcatel älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
5011A
A3 Plus
A3 Plus
Korvattavat Alcatel älypuhelinten alkuperäisakut
TLI025B7
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-OTP501SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159216 |
| Korvaa | TLI025B7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 70.50 x 61.82 x 4.12mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |