Alcatel älypuhelinten 3X / 5X yhteensopiva akku 4300mAh
calcActive())">
Alcatel älypuhelinten 3X / 5X yhteensopiva akku 4300mAh
In stock
- SKU
- CS-OTX300SL
22,95 €
Alcatel älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
3X
5X
OT-5061A
OT-5061K
OT-5061U
5X
OT-5061A
OT-5061K
OT-5061U
Korvattavat Alcatel älypuhelinten alkuperäisakut
TLp043D7
TLp048A1
TLp048A7
TLp048A1
TLp048A7
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alcatel älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-OTX300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171386 |
| Korvaa | TLp043D7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 16.56Wh |
| Mitat | 75.15 x 59.60 x 5.32mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |