Alcatel AK47, One Touch 986, OT-986 akku 1500mAh/5.55Wh
calcActive())">
Alcatel AK47, One Touch 986, OT-986 akku 1500mAh/5.55Wh
In stock
- SKU
- CS-OT986SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
AK47
One Touch 986
OT-986
OT-986+
One Touch 986
OT-986
OT-986+
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAB16D0001C1
CAB16D0002C1
CAB16D0003C1
TLiB5AC
CAB16D0002C1
CAB16D0003C1
TLiB5AC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT986SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128068426 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 61.38 x 55.03 x 4.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |