Alcatel A382G, One Touch 155, One Touch 808 akku 900mAh
calcActive())">
Alcatel A382G, One Touch 155, One Touch 808 akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-OT891SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
A382G
One Touch 155
One Touch 808
One Touch 891
One Touch 979
One Touch Tribe
OT-155
OT-3040
OT-3040D
OT-891
OT-979
OT-I808
OT-I813
OT-I813D
VF555
One Touch 155
One Touch 808
One Touch 891
One Touch 979
One Touch Tribe
OT-155
OT-3040
OT-3040D
OT-891
OT-979
OT-I808
OT-I813
OT-I813D
VF555
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAB31L0000C1 1ICP4/42/52
CAB31L0000C2
CAB31L0001C1
CAB31L0004C1
CAB31Y0004C1
CAB31L0000C2
CAB31L0001C1
CAB31L0004C1
CAB31Y0004C1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT891SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055884 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 55.80 x 41.80 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |