Alcatel 9007T, One Touch Pixi 3 7, OT-9007 akku 4000mAh
calcActive())">
Alcatel 9007T, One Touch Pixi 3 7, OT-9007 akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP907XL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
9007T
One Touch Pixi 3 7
OT-9007
One Touch Pixi 3 7
OT-9007
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLP040D2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP907XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125204 |
| Korvaa | TLP040D2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 100.80 x 76.70 x 3.70 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |