Alcatel 7046T, 7048, 7048A akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
7046T
7048
7048A
7048W
7048X
A846L
Go Play
One Touch Conquest
One Touch Fierce XL
One Touch Fierce XL LTE
One Touch Flint
One Touch Idol X
One Touch idol X+
One Touch idol α
One Touch Pop C9
One Touch Pop Icon 2
One Touch Scribe Easy
One Touch Scribe HD
OT-5054
OT-5054N
OT-5054O
OT-5055W
OT-6043D
OT-7046
OT-7046T
OT-7047
OT-7047A
OT-7047D
OT-8000
OT-8000D
OT-8008
OT-8008D
OT-8008X
7048
7048A
7048W
7048X
A846L
Go Play
One Touch Conquest
One Touch Fierce XL
One Touch Fierce XL LTE
One Touch Flint
One Touch Idol X
One Touch idol X+
One Touch idol α
One Touch Pop C9
One Touch Pop Icon 2
One Touch Scribe Easy
One Touch Scribe HD
OT-5054
OT-5054N
OT-5054O
OT-5055W
OT-6043D
OT-7046
OT-7046T
OT-7047
OT-7047A
OT-7047D
OT-8000
OT-8000D
OT-8008
OT-8008D
OT-8008X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAC2500013C2
TLp025A2
TLp025A4
TLp025A2
TLp025A4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT808SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085096 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 73.10 x 54.13 x 4.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |