Alcatel 6039S-2AALUS7, One Touch Idol 2, One Touch Idol Alpha akku 2000mAh
calcActive())">
Alcatel 6039S-2AALUS7, One Touch Idol 2, One Touch Idol Alpha akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-OT604XL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
6039S-2AALUS7
One Touch Idol 2
One Touch Idol Alpha
One Touch Idol Mini
One Touch Idol S
One Touch Idol X
One Touch Idol X Dual
One Touch Idol X Dual SIM
One Touch X1
One Touch X1 Dual LTE
OT-6012X. One Touch Idol 2
OT-6032X
OT-6034
OT-6034M
OT-6034R
OT-6034Y
OT-6035
OT-6035R
OT-6037Y
OT-6040
OT-6040A
OT-6040D
OT-6040E
OT-6040X
OT-7053
OT-7053D
One Touch Idol 2
One Touch Idol Alpha
One Touch Idol Mini
One Touch Idol S
One Touch Idol X
One Touch Idol X Dual
One Touch Idol X Dual SIM
One Touch X1
One Touch X1 Dual LTE
OT-6012X. One Touch Idol 2
OT-6032X
OT-6034
OT-6034M
OT-6034R
OT-6034Y
OT-6035
OT-6035R
OT-6037Y
OT-6040
OT-6040A
OT-6040D
OT-6040E
OT-6040X
OT-7053
OT-7053D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAC2000012C2
TLp020C1
TLp020C2
TLp020C1
TLp020C2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT604XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086512 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 73.75 x 55.46 x 3.52mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |