Alcatel 5090Y, 7071D, 7071DX akku 3850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
5090Y
7071D
7071DX
A7
A7 LTE
A7 LTE Dual SIM TD-LTE
A7 XL
OT-5090Y
OT-7071D
OT-7071DX
7071D
7071DX
A7
A7 LTE
A7 LTE Dual SIM TD-LTE
A7 XL
OT-5090Y
OT-7071D
OT-7071DX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAC3860004C1
TLp038B1
TLp038B1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTA509SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136439 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 14.82Wh |
| Mitat | 79.16 x 66.75 x 4.45mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |