Alcatel 3C, 3C Dual SIM, 3C Dual SIM 3G akku 2950mAh
calcActive())">
Alcatel 3C, 3C Dual SIM, 3C Dual SIM 3G akku 2950mAh
In stock
- SKU
- CS-OTX908SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
3C
3C Dual SIM
3C Dual SIM 3G
3V TD-LTE
A3A XL 3G
A3A XL 4G
One Touch A3 XL
One Touch A3 XL Dual SIM
OT-5099A
OT-5099D
OT-5099I
OT-5099T
OT-5099U
OT-5099Y
OT-9008D
TIM XL 2018
3C Dual SIM
3C Dual SIM 3G
3V TD-LTE
A3A XL 3G
A3A XL 4G
One Touch A3 XL
One Touch A3 XL Dual SIM
OT-5099A
OT-5099D
OT-5099I
OT-5099T
OT-5099U
OT-5099Y
OT-9008D
TIM XL 2018
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAC3000034CC
TLp030JC
TLp030JC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTX908SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147558 |
| Korvaa | TLp030JC / CAC3000034CC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.36Wh |
| Mitat | 76.70 x 66.20 x 3.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |