Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen Infusion Pump 231 / Infusion pump 531 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen Infusion Pump 231 / Infusion pump 531 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS231MD
36,95 €
Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Infusion Pump 231
Infusion pump 531
Infusion pump 531
Korvattavat Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
125-00-444900968
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanh…
| SKU | CS-AMS231MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128166979 |
| Korvaa | 125-00-444900968 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 71.00 x 49.20 x 28.80mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |