Alaris Medicalsystems Carefusion, GW Volumetric pump, IVAC Pompe Asena GW akku 2000mAh
calcActive())">
Alaris Medicalsystems Carefusion, GW Volumetric pump, IVAC Pompe Asena GW akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS349MD
45,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Alaris Medicalsystems:
CarefusionGW Volumetric pump
IVAC Pompe Asena GW
Pompe Volumetrique Asena GW
volumetric infusion pump Asena
CareFusion:
GW PumpGW Volumetric Pump)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Alaris Medicalsystems:
1000EL003491000SP01782
OSA359
CareFusion:
1000EL003491000SP01782
CSA29109)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AMS349MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100232 |
| Korvaa | CSA29109 / 1000EL00349 / 1000SP01782 / 1000SP01794 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 48.40 x 43.50 x 29.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |