Alaris Medicalsystems 8000, 8000 Medication Safety System, 8001 akku 4000mAh
calcActive())">
Alaris Medicalsystems 8000, 8000 Medication Safety System, 8001 akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS811MD
118,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Alaris Medicalsystems:
80008000 Medication Safety System
8001
8015
8015 Medication Safety System
8100
8100 Medication Safety System
8110
8110 Medication Safety System
8220
8300
8600
Medley 8000
Medley 8015
Medley 8100
Medley 8110
Medley 8220
Medley 8300
Medley 8600
Diversified Medical:
NAL8100RB)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Alaris Medicalsystems:
145997-101145997-101-8000
49000167
BK-45A10U1A
OM11322
TC10010669 Rev 02
Diversified Medical:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AMS811MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072386 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Mitat | 143.78 x 124.78 x 25.40mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |