Alaris Medicalsystems 2860, 2863, 2865 akku 2200mAh
calcActive())">
Alaris Medicalsystems 2860, 2863, 2865 akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS286MD
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alaris Medicalsystems lääketieteellisten laitteiden kanssa:
2860
2863
2865
2866
III
2863
2865
2866
III
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alaris Medicalsystems lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
2860729
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AMS286MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142959 |
| Korvaa | 2860729 / OM11008 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 6.6Wh |
| Mitat | 45.95 x 20.00 x 17.00mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |