Alaris Medicalsystems 1550 MED SYSTEM 3 2860 Infusio, 2860, 2863 akku 3000mAh
calcActive())">
Alaris Medicalsystems 1550 MED SYSTEM 3 2860 Infusio, 2860, 2863 akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS155MD
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Alaris Medicalsystems:
1550 MED SYSTEM 3 2860 Infusio2860
2863
2865
2866
MED SYSTEMS 3
MedSystem III
Welch-Allyn:
WA20500HWA20500S
WA20510H
WA20510S
WA20520H
WA20520S
WA20530H
WA20530S
WA49020
WA49020-EF
WA49020-EF-M
WA49020-M
WA49020-M-KIT)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Alaris Medicalsystems:
2860729AS10805
MED3201
Welch-Allyn:
72250)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AMS155MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075684 |
| Korvaa | MED3201 / AS10805 / 2860729 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 67.25 x 45.70 x 25.23mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |