AL-KO Rasentrimmer GTLi akku 1500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AL-KO työkalujen kanssa:
Rasentrimmer GTLi
Trimmer GTLi 18V Comfort
Trimmer GTLi 18V Comfort
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AL-KO työkalujen alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-WRX540PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099444 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 27Wh |
| Mitat | 121.98 x 83.83 x 43.54mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |