AL-KO puutarhatyökalun Comfort GT 1825 / Comfort PS 181 yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
AL-KO puutarhatyökalun Comfort GT 1825 / Comfort PS 181 yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-AKB750PH
67,95 €
AL-KO puutarhatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Comfort GT 1825
Comfort PS 181
Comfort HTA 1845
Comfort PS 1815
Comfort HT 1845
Comfort AR 1835
Comfort LB 1860
Comfort TL 1820
Leaf Blower LB 1860
Lawnmower 38.1 Li Comfort
Lawnmower 38.1 Li Premium
Lawnmower 32.1 Li Easy
113857
Lawnmower 32.1 Li
Lawnmower 38.1 Li
Lawnmower 3.22 Li Easy
Lawnmower 3.82 Li Easy
Lawnmower 38.2 Li Comfort
Lawnmower 382 Li Premium
cordless chainsaw CS 1825
HT 1845 cordless hedge trimmer
AR 1835 cordless scarifier
Hand Saw PS 1815
GT 1825 cordless lawn trimmer
hedge trimmer HTA 1845
CSA 1820 cordless lopper
Cultivator TL 1820
Pressure Washer PW 1850
Lawn trimmer GT 1825
cordless high hedge trimmer HTA 1845
CSA 1820 pruning saw
Comfort PS 181
Comfort HTA 1845
Comfort PS 1815
Comfort HT 1845
Comfort AR 1835
Comfort LB 1860
Comfort TL 1820
Leaf Blower LB 1860
Lawnmower 38.1 Li Comfort
Lawnmower 38.1 Li Premium
Lawnmower 32.1 Li Easy
113857
Lawnmower 32.1 Li
Lawnmower 38.1 Li
Lawnmower 3.22 Li Easy
Lawnmower 3.82 Li Easy
Lawnmower 38.2 Li Comfort
Lawnmower 382 Li Premium
cordless chainsaw CS 1825
HT 1845 cordless hedge trimmer
AR 1835 cordless scarifier
Hand Saw PS 1815
GT 1825 cordless lawn trimmer
hedge trimmer HTA 1845
CSA 1820 cordless lopper
Cultivator TL 1820
Pressure Washer PW 1850
Lawn trimmer GT 1825
cordless high hedge trimmer HTA 1845
CSA 1820 pruning saw
Korvattavat AL-KO puutarhatyökalun alkuperäisakut
B75
B100
B125
113894
113895
113896
B50
B100
B125
113894
113895
113896
B50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AL-KO puutarhatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-AKB750PH |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180456 |
| Korvaa | B75 / B100 / B125 / 113894 / 113895 / 113896 / B50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 90Wh |
| Mitat | 116.00 x 80.30 x 65.00mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |