AKG N60 NC akku 320mAh / 1.18Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AKG langattomien kuulokkeiden kanssa:
N60 NC
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AKG langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
AEC402933
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-AKN600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138815 |
| Korvaa | AEC402933 |
| Kapasiteetti (mAh) | 320mAh / 1.18Wh |
| Mitat | 34.70 x 28.60 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |