AKG langattomien kuulokkeiden N90Q yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
AKG langattomien kuulokkeiden N90Q yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-AKN900SL
15,95 €
AKG langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
N90Q
Korvattavat AKG langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
P803050
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AKG langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-AKN900SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191889 |
| Korvaa | P803050 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 49.00 x 30.00 x 7.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |