AKG Balance K122IR, Balance K216AFC, Balance T216AFC akku 80mAh/0.19Wh
calcActive())">
AKG Balance K122IR, Balance K216AFC, Balance T216AFC akku 80mAh/0.19Wh
In stock
- SKU
- CS-AKP216SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien AKG langattomien kuulokkeiden kanssa:
Balance K122IR
Balance K216AFC
Balance T216AFC
Balance K216AFC
Balance T216AFC
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AKG langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
AP97A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-AKP216SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057871 |
| Kapasiteetti (mAh) | 80mAh / 0.19Wh |
| Mitat | 33.90 x 20.00 x 10.50mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |