Akerstroms laitteen kaukosäädin MC91 / MC92 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Akerstroms laitteen kaukosäädin MC91 / MC92 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-AKT910BL
34,95 €
Akerstroms laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MC91
MC92
MC96
MC97
300J
500J
M500
M500 Transmitters
MC91 Transmitters
MC92 Transmitters
MC96 Transmitters
MC97 Transmitters
300J Transmitters
500J Transmitters
T-Rx 300J
T-Rx 300JDisplay
T-Rx 500J
T-Rx 500J Display
Mercury 300J
Mercury 300J Display
Mercury 500J
Mercury 500J Display
M-300J
M-300JD
M-500J
M-500JD
Remotus 300JD
Remotus 500JD
T-Rx 300JD
T-Rx 500JD
MC92
MC96
MC97
300J
500J
M500
M500 Transmitters
MC91 Transmitters
MC92 Transmitters
MC96 Transmitters
MC97 Transmitters
300J Transmitters
500J Transmitters
T-Rx 300J
T-Rx 300JDisplay
T-Rx 500J
T-Rx 500J Display
Mercury 300J
Mercury 300J Display
Mercury 500J
Mercury 500J Display
M-300J
M-300JD
M-500J
M-500JD
Remotus 300JD
Remotus 500JD
T-Rx 300JD
T-Rx 500JD
Korvattavat Akerstroms laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
921665-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Akerstroms laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-AKT910BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199243 |
| Korvaa | 921665-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 136.30 x 48.40 x 28.60mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |