Akerstroms laitteen kaukosäädin BC85 / BC95 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Akerstroms laitteen kaukosäädin BC85 / BC95 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-AKC850BX
36,95 €
Akerstroms laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BC85
BC95
M-200J
RMC31
BC85 Transmitters
BC95 Transmitters
M-200J Transmitters
RMC31 Transmitters
T-Rx200P
BC95
M-200J
RMC31
BC85 Transmitters
BC95 Transmitters
M-200J Transmitters
RMC31 Transmitters
T-Rx200P
Korvattavat Akerstroms laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
932482-000
365-2000
928862-000
365-2000
928862-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Akerstroms laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-AKC850BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196051 |
| Korvaa | 932482-000 / 365-2000 / 928862-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 93.40 x 44.50 x 22.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |