Akerstroms laitteen kaukosäädin 200J Transmitters / MC98 Transmitters yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Akerstroms laitteen kaukosäädin 200J Transmitters / MC98 Transmitters yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-AKT980BL
23,95 €
Akerstroms laitteen kaukosäädin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
200J Transmitters
MC98 Transmitters
MC98 Transmitters
Korvattavat Akerstroms laitteen kaukosäädin alkuperäisakut
940684-000E
170.2151
940684-000
170.2151
940684-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Akerstroms laitteen kaukosäädin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-AKT980BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204794 |
| Korvaa | 940684-000E / 170.2151 / 940684-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Mitat | 93.30 x 44.20 x 23.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |