Åkerstroms 100J, 100J Transmitters, BC82 akku 1500mAh
calcActive())">
Åkerstroms 100J, 100J Transmitters, BC82 akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-AKT830BL
50,95 €
41,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Åkerstroms radio-ohjaimien kanssa:
100J
100J Transmitters
BC82
BC92
Jupiter 100J
Jupiter 150J
Jupiter 150J display
MC83
MC93
MC95
Mercury 100J
Mercury 100J display
T-Rx 100J
T-Rx 100J display
100J Transmitters
BC82
BC92
Jupiter 100J
Jupiter 150J
Jupiter 150J display
MC83
MC93
MC95
Mercury 100J
Mercury 100J display
T-Rx 100J
T-Rx 100J display
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Åkerstroms radio-ohjaimien alkuperäisakut:
919097-000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-AKT830BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147305 |
| Korvaa | 919097-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 99.30 x 65.33 x 17.35mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |