AKAI vahvistimen 5000 Solo / EWI 5000 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
AKAI vahvistimen 5000 Solo / EWI 5000 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-AKW500SL
21,95 €
AKAI vahvistimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
5000 Solo
EWI 5000
EWI 5000
Korvattavat AKAI vahvistimen alkuperäisakut
1ABTUR18650ZY01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AKAI vahvistimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-AKW500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163923 |
| Korvaa | 1ABTUR18650ZY01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 66.30 x 21.00 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |