Ajax hälytysjärjestelmien Hub / Hub 2 yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
Ajax hälytysjärjestelmien Hub / Hub 2 yhteensopiva akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-AHB200BT
16,95 €
14,95 €
Ajax hälytysjärjestelmien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Hub
Hub 2
Hub 2 Plus
AJ-HUB-W/B
AJ-HUBPLUS-W/B
AJ-HUB2-W/B
AJ-HUB2PLUS-W/B
Hub 2
Hub 2 Plus
AJ-HUB-W/B
AJ-HUBPLUS-W/B
AJ-HUB2-W/B
AJ-HUB2PLUS-W/B
Korvattavat Ajax hälytysjärjestelmien alkuperäisakut
XK953562
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ajax hälytysjärjestelmien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-AHB200BT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198000 |
| Korvaa | XK953562 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.77Wh |
| Mitat | 60.80 x 33.70 x 9.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |