Ajax hälytysjärjestelmien Hub 2 4G Backup Battery / Hub 2 Plus Backup Battery yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Ajax hälytysjärjestelmien Hub 2 4G Backup Battery / Hub 2 Plus Backup Battery yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-AHB210BT
16,95 €
Ajax hälytysjärjestelmien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Hub 2 4G Backup Battery
Hub 2 Plus Backup Battery
Hubs with 4G connectivity
AJ-HUB2-4G-W/B
AJ-HUB2PLUS-W/B
Hub 2 Plus Backup Battery
Hubs with 4G connectivity
AJ-HUB2-4G-W/B
AJ-HUB2PLUS-W/B
Korvattavat Ajax hälytysjärjestelmien alkuperäisakut
XK953580
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ajax hälytysjärjestelmien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-AHB210BT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201632 |
| Korvaa | XK953580 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 81.60 x 33.50 x 9.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |