Aitecs lääketieteellisen laitteen SEP10s / SEP12s yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Aitecs lääketieteellisen laitteen SEP10s / SEP12s yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-ATE120MD
27,95 €
Aitecs lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SEP10s
SEP12s
SP12s Pro
Syringe Pump SEP10s
Syringe Pump SEP12s
Syringe Pump SP12s Pro
SEP12s
SP12s Pro
Syringe Pump SEP10s
Syringe Pump SEP12s
Syringe Pump SP12s Pro
Korvattavat Aitecs lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110833
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Aitecs lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-ATE120MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211440 |
| Korvaa | 110833 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 58.30 x 52.60 x 14.70mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |