Aitecs lääketieteellisen laitteen 2016 Syringe Pump yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Aitecs lääketieteellisen laitteen 2016 Syringe Pump yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-ATE216MD
79,95 €
Aitecs lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2016 Syringe Pump
Korvattavat Aitecs lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110652-O
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Aitecs lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-ATE216MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217411 |
| Korvaa | 110652-O |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 100.40 x 52.10 x 24.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |