Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin T20+ yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin T20+ yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-ART200VX
29,95 €
Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T20+
Korvattavat Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
N18650CP 4S1P PCM3200
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-ART200VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211877 |
| Korvaa | N18650CP 4S1P PCM3200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 37.44Wh |
| Mitat | 69.00 x 37.60 x 37.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |