Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin T10+ / T10 Plus yhteensopiva akku 6700mAh
calcActive())">
Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin T10+ / T10 Plus yhteensopiva akku 6700mAh
In stock
- SKU
- CS-BPK120VX
55,95 €
45,95 €
Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T10+
T10 Plus
T9
T10 Plus
T9
Korvattavat Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-BPK120VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183532 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 96.48Wh |
| Mitat | 132.00 x 40.00 x 37.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |