Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin P10 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin P10 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-PCS781VX
35,95 €
29,95 €
Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P10
Korvattavat Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Airrobo pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-PCS781VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207085 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 69.40 x 37.50 x 37.30mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |