Air Shields-Vickers Jaundice Meter akku 500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Air Shields-Vickers lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Jaundice Meter
Minolta
Minolta
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Air Shields-Vickers lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
120093
BATT/110093
BATT/110093
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AHM093MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108443 |
| Korvaa | 120093 / BATT/110093 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 2.4Wh |
| Mitat | 57.10 x 31.80 x 14.30mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |