Air Liquide lääketieteellisen laitteen Monnal T50 / MT50 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Air Liquide lääketieteellisen laitteen Monnal T50 / MT50 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-TRM500MD
225,95 €
Air Liquide lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Monnal T50
MT50
MT50-04888
MT50
MT50-04888
Korvattavat Air Liquide lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
YR109301031404
YR109301
YR109301
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Air Liquide lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-TRM500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 21,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204114 |
| Korvaa | YR109301031404 / YR109301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 95.04Wh |
| Mitat | 185.70 x 71.20 x 33.70mm |
| Jännite | 21,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |