Agilent E6000 OTDR, E6000A, E6000B akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Agilent mittalaitteiden kanssa:
E6000 OTDR
E6000A
E6000B
E6000C
E6080A
MTS-5000
MTS-5100e
E6000A
E6000B
E6000C
E6080A
MTS-5000
MTS-5100e
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Agilent mittalaitteiden alkuperäisakut:
FTB-100
NI1030AG
NI1030AG
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ALE600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075257 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 213.00 x 52.20 x 19.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |