Aetep tutkimuslaitteen AT800 / AT810 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Aetep tutkimuslaitteen AT800 / AT810 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-ATP800SL
40,95 €
Aetep tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AT800
AT810
AT820
AT830
AT850
AT-800
AT-810
AT-820
AT-830
AT-850
AT810
AT820
AT830
AT850
AT-800
AT-810
AT-820
AT-830
AT-850
Korvattavat Aetep tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BE-6398
BE-6784
BE-6784
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Aetep tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-ATP800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154518 |
| Korvaa | BE-6398 / BE-6784 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 120.80 x 101.20 x 8.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |